BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ

Motorlu Zeytin Hasat Makinesi

Zeytin hasat makinesi bir başka anlamda zeytin toplama makinesi ile ağaca, zeytin dallarına ve yapraklara zarar vermeden hasat işlemini kolayca yapmanızı sağlamaktadır. ERM Zeytin Hasat Makinelerinin 2 farklı versiyonu bulunmaktadır. Sarsıcı tip olan Zeytin Hasat Makinesinin 300gr ağılığı ile yorgunluk hisse yaşamayacaksınız. Yağ banyolu şanzıman sistemi ile 2 zamanlı motor yüksek performans göstererek işlem sürenizi kısaltmaktadır. Dakikada 3000 Devir döndüren motoru ile dalı etkili biçimde sarsan bu sistemde Eksantrik üzerinde çift taraflı yataklama teknolojisi kullanılmıştır. Çelik redüktörlü motor yapısı sayesinde uzun kullanım ömrü sağlanmıştır.

100% yerli sermaye ile üretilen ve 2 yıl garantiye sahip olan ürünlerimizin yedek parçaların temini ve satın alınma işlemleri fabrika mağazamızda gerçekleşmektedir. Ayrıca online mağazamızda satılan Zeytin Hasat Makinelerimizi bölgesel şubelerimizden de temin edebilirsiniz.
Tarlada çiftçinin yanında olan ERM Zeytin Toplama, Silkme ve Hasat Makineleri sayesinde üretim kaliteniz artacak daha verimli ve etkili çalışma imkanı bulacaksınız. Türkiye’nin büyüyen markası olan firmamız siz çiftçilerimiz ile uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir.